Parafia św Urbana

Hecznarowice

Get Adobe Flash player

Jak w minionych latach Caritas organizuje ogólnopolską zbiórkę żywności TAK POMAGAM.  W ramach tej akcji, osoby z naszej Parafialnej Grupy Charytatywnej wraz z uczniami z naszego szkolnego koła Caritas, będą zbierać produkty spożywcze o długim terminie ważności i środki czystości w sklepach Delikatesy Centrum, Lewiatan i na Harszówkach.

Zbiórka będzie przeprowadzona w dniach: piątek 2 i sobotę 3 grudnia. Zebrane artykuły zostaną przekazane osobom i rodzinom najbardziej potrzebującym w naszej Parafii.

Potrzebujemy pomocy chętnych osób - jeśli ktoś chciałby się włączyć prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

Spotkanie organizacyjne Grupy Charytatywnej odbędzie się w poniedziałek 28 listopada /jutro/ po Mszy Świętej wieczornej.

Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za każdy dar serca!