Parafia św Urbana

Hecznarowice

Get Adobe Flash player

W sobotę 8 czerwca w godz. 8.00 – 13.00 odbędzie się                     IV Parafialny Rodzinny Rajd Rowerowy z Hecznarowic przez Wilamowice do Starej Wsi, gdzie w kościele zostanie odprawiona Msza Święta. Następnie inną trasą wrócimy do Hecznarowic na boisko LKS-u, gdzie zapraszamy na wspólnego grilla oraz konkurs wiedzy o ruchu drogowym dla dzieci z upominkami. Na zakończenie odbędzie się losowanie roweru jako głównej nagrody.

Rozpoczynamy zapisy, które będą trwać do 30 maja – pod chórem można zabrać karty zgłoszeniowe, wypełnić i złożyć w zakrystii lub kancelarii. Koszt udziału 20 zł /w cenie pamiątkowa koszulka oraz posiłek w formie kiełbaski z grilla po Rajdzie oraz prawo uczestnictwa w losowaniu roweru/.