Parafia św Urbana

Hecznarowice

II Niedziela Zwykła – 19.01.2020r.

Uwielbiajmy Jezusa Chrystusa – Bożego Baranka obecnego prawdziwie w znakach świętej liturgii i prośmy o dar miłosierdzia.

W liturgii tygodnia:

·       Wt – wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

·       Śr – wieczorem zapraszamy na nowennę do MB Nieust. Pomocy.

·       Cz – Msza Święta o Duchu Świętym a po niej uczczenie relikwii św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego – Małej Arabki.

·       Pt – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

·       Sb - święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła.

Dzisiejsza składka do kopert, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, będzie przeznaczona na wykonanie nowego ogrodzenia wokół naszego kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

O 15.30 za tydzień zapraszamy członków i członkinie Żywego Różańca, Grupy Charytatywnej, Scholi, Oazy Rodzin oraz wszystkich chętnych do kościoła na wspólne kolędowanie. O 16.30 Msza Święta w intencji wszystkich Róż Różańcowych z naszej parafii a po niej spotkanie opłatkowe na plebanii.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy swą modlitwą, obecnością i bliskością serca towarzyszyli naszej rodzinie w śmierci i pogrzebie mojej mamy ś.p. Danuty. Niech Chrystus Zmartwychwstały wynagrodzi Waszą dobroć i stokrotnie obdarza swą łaską!

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in:

·       O pokoju serca, który płynie z adoracji Najświętszego Sakramentu.

·       Dlaczego warto się modlić o jedność chrześcijan?

·       O pasjach Dawida Kubackiego opowiada jego tata.

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE  2019 / 2020

Poniedziałek  20.01.2020     od 14.30

1. Ul. Myśliwska od Państwa Pyrdów , ul. Krakowska 101, 104, 106, 96,  ul. Cmentarna, zakończenie u Państwa Naglik

Wtorek 21.01.2020   od 14.30