Parafia św Urbana

Hecznarowice

III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024r.

Dziś 3 niedziela wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela Biblijna. Będąc uczniami Chrystusa, otwierajmy się na Słowo Boże, aby doświadczyć spotkania ze Zmartwychwstałym Panem, który zapala w sercu światło, zabiera lęk oraz daje moc do dawania świadectwa o zwycięstwie życia nad śmiercią.

Codziennie od 17.00 przed Chrystusem Eucharystycznym modlimy się o pokój i Boże Miłosierdzie dla nas i całego świata.

W liturgii tygodnia:

·       Wt – rano i wieczorem Msza Święta o Duchu Świętym.

·       Śr – wieczorem zapraszamy na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

·       Pt – modlimy się do Miłosierdzia Bożego. Wieczorna Eucharystia w intencji zmarłych wypominanych.

W piątek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na spotkanie Parafialną Grupę Caritas a w sobotę Krąg Biblijny.

Składka do kopert w przyszłą trzecią niedzielę miesiąca będzie przeznaczona do doraźne cele inwestycyjne i gospodarcze naszej Parafii. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in.:

·       Jak czytać Pismo Święte?

·       Jak to ze Chrztem Polski było?

·       Jak Polski Dzwon Nadziei z Łagiewnik trafił na Filipiny?