Parafia św Urbana

Hecznarowice

VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.

Przeżywamy 6 niedzielę zwykłą. Uczestnicząc w Eucharystii jesteśmy gośćmi u Pana Boga, który przyjmuje nas serdecznie i z radością obdarowuje swoimi łaskami.

Dziś druga niedziela w ramach 40-godzinnego nabożeństwa            przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Po Mszy Świętej o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna oraz animowana przez poszczególne wspólnoty a od 16.00 adoracja wspólna              i wieczorna  Eucharystia. Zapraszamy rodziny i grupy parafialne do tej dzisiejszej modlitwy dziękczynnej.

Liturgia tygodnia:

·       Śr - wieczorem zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy

·       Pt – modlimy się do Bożego Miłosierdzia. Wieczorna Eucharystia w intencji zmarłych wypominanych – wcześniej koronka a po Mszy Świętej uczczenie relikwii św. Faustyny.

·       Sb święto Katedry św. Piotra, apostoła.

Jutro przypada 47 rocznica śmierci ks. proboszcza Włodzimierza  Chwiruta. Msza Święta w jego intencji o 7.00

Dzisiejsza składka do kopert będzie przeznaczona na wykonanie nowego ogrodzenia wokół naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę!

W piątek po wieczornej Eucharystii zapraszamy na spotkanie Grupę Charytatywną.

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in:

·       „Dziedzictwo papieża Polaka to spuścizna, której nie można zmarnować” – mówi papież Franciszek w najnowszej książce.

·       Ostatnie chwile życia bł. ks. Michała Sopoćki.

·       O seniorach, którzy są bogactwem Kościoła.