Parafia św Urbana

Hecznarowice

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021r.

Dziś, wraz z całym Kościołem w Polsce, dokonamy odnowienia Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Dziś o 16.30 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy Eucharystią, następnie różaniec, procesja fatimska wokół kościoła i zakończymy modlitwą Apelu.

W liturgii tygodnia:

·       Pn – wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

·       Wt – rano i wieczorem Eucharystia o Duchu Świętym.

·       Śr – wieczorem zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.

·       Cz - wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

·       Pt – modlimy się do Bożego Miłosierdzia. Msza Święta wieczorna w intencji zmarłych wypominanych.

Codziennie od 17.00 przed Chrystusem Eucharystycznym modlimy się  o Boże Miłosierdzie dla nas i całego świata. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy po koronce o 17.30

Decyzją Episkopatu od przyszłej niedzieli 20 czerwca zostaje odwołana dyspensa zwalniająca wiernych z uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej.

Składka do kopert w przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, będzie przeznaczona na wykonanie nowego ogrodzenia wokół naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę!

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in:

·       Jak rozumieć poświęcenie siebie, Kościoła i narodu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa?

·       Jak św. Antoni Padewski został patronem od znajdowania zgub?

·       Historia kobiety, której obozowy numer ucałował papież.