Parafia św Urbana

Hecznarowice

VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019r.

Przeżywamy 6 niedzielę zwykłą. Uczestnicząc w Eucharystii jesteśmy gośćmi u Pana Boga, który przyjmuje nas serdecznie i z radością obdarowuje swoimi łaskami.

Dziś pierwsza niedziela w ramach 40-godzinnego nabożeństwa            przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Po Mszy Świętej o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna oraz animowana przez poszczególne wspólnoty a od 16.00 adoracja wspólna              i wieczorna  Eucharystia. Zapraszamy rodziny i grupy parafialne do tej dzisiejszej modlitwy dziękczynnej.

Liturgia tygodnia:

·       Pn – rano i wieczorem Msza Święta o Duchu Świętym a po niej uczczenie relikwii św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego – Małej Arabki

·       Śr - wieczorem zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy

·       Pt święto Katedry św. Piotra, apostoła.

Dzisiejsza składka do kopert będzie przeznaczona na przygotowanie się do remontu kaplicy na cmentarzu. W przyszłą niedzielę podamy więcej informacji na temat tych zaplanowanych prac. Z góry serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę!

Polecamy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym m.in:

·       Daj czas Panu Bogu - o modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć.

·       Jan Olszowski i jego życie dla Polski – sylwetka zmarłego premiera.

·       Panamskie katechezy.